Atsiskaitymo už prekes būdai:

Internetinėje parduotuvėje zaisluisparduotuve.lt galite atsiskaityti Jums priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais pristatymo metu, mokėjimo (bankiniu) pavedimu, elektronine bankininkyste.

 

Grynaisiais pinigais pristatymo metu:

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o www.zaisluisparduotuve.lt kurjeriui pristačius prekes. Ši paslauga kainuoja papildomai 2,42 €. Taip pat atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele už prekes galima prekių atsiėmimo punkte (Nemuno g. 2, Panevėžys).

Dėmesio: prekių pristatymo metu prašome turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

Elektroninės bankininkystės sistema paysera.lt:

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje www.zaisluisparduotuve.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Lietuvos Kredito Unijos, Medicinos bankas, Šiaulių bankas,  Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Danske Bank, Citadele, elektroninių pinigų sistemomis: PaySera, WebMoney, Sving, kreditinėmis kortelėmis: Visa, Master Card, Maestro, bei kitomis mokėjimo sistemomis: Maxima, Pay Post/Paštas, Sp/Narvesen, Perlo paslaugos.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektroninės bankininkystės sistema paysera.lt:

  • Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite paysera.lt ir savo banką.
  • www.zaisluisparduotuve.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Liks tik patvirtinti mokėjimą.
  • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.zaisluisparduotuve.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę zaisluisparduotuve.lt neperduodami.

Banko pavedimu:

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti www.zaisluisparduotuve.lt užsakymo numerį. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs šį atsiskaitymo būdą, nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas.

 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB TITĖRITĖ

A/S: LT237044060007454522

Bankas: AB Bankas SEB

Įmonės kodas: 148511728

PVM kodas: LT485117219