Sveiki atvykę į TITĘ RITĘ - dūzgiantį žaislų aviliuką! Bzz...

titerite8.jpg

Internetinėje erdvėje kaip zaisluisparduotuve.lt esame jau daugiau nei dveji metai. Kai šiais laikais taip greitai internete viskas keičiasi, atsiranda naujovių, vyrauja vis naujesnės mados, stengiamės ir mes neatsilikti nuo diktuojamų tendencijų ir siūlome savo klientui atsinaujinusią elektroninę parduotuvę zaisluisparduotuve.lt.

Šia nuostabia proga siūlome daugybę akcijų, žaislų pigiau. Parduotuvėje kiekvienas ras sau patinkantį žaislą ar prekę kūdikiui, radijo bangomis valdomą automobilį, lėktuvą ir net robotą. Neliks pamiršti lėlių ir minkštų žaislų mylėtojai. Prekių asortimentas labai įvairus, todėl norimą žaislą sau išsirinks tiek mergaitės, tiek berniukai. Siekiant užtikrinti, kad platinami žaislai bei kitos prekės butų saugūs, prieš parduodant viskas yra kruopščiai patikrinama parduotuvės darbuotojų. „Mes jau daugiau nei dešimt metų dirbame su žaislais ir vaikų prekėmis. Ši patirtis leido suprasti kas svarbiausia vaikams ir jų tėveliams. Todėl prieš daugiau nei du metus buvo sukurta „Žaislų Išparduotuvė“ - vieta, kur kiekvienas vaikas ras sau patinkantį žaislą, o tėveliai sutaupys. Apsilankę www.zaisluisparduotuve.lt , neišeidami iš namų galėsite įsigyti Europoje gerai žinomų gamintojų žaislų, žaidimų bei kitų prekių vaikams, kurios atitinka ES standartus bei yra saugios“, - teigė parduotuvės atstovai.

Parduotuvės pavadinimą padiktavo tai, kad prekės yra pabuvojusios Vokietijos rinkoje, todėl yra nukainuotos. Prekių asortimentas nuolatos keičiasi, todėl kaskart užsukę į šią elektroninę parduotuvę rasite kažką naujo ir įdomaus.

Kiekvienas vartotojas išsirinkęs sau patinkančią prekę galės pasirinkti ir apmokėjimo už ją būdą, grynaisiais pinigais pristatymo metu, mokėjimą pavedimu ar elektronine bankininkyste. Jei atsitiktų tai, kad netiko prekės forma, spalva, modelis, komplektiškumas ar dydis parduotuvės atstovai prekę pakeis kita, arba grąžins pinigus. Taip pat internetinėje parduotuvėje zaisluisparduotuve.lt užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes Jums į namus visoje Lietuvoje gali pristatyti kurjeris arba jas galite atsiimti patys OMNIVA paštomatuose visoje Lietuvoje arba atsiėmimo punkte, adresu Nemuno g. 2, Panevėžyje.

Kiekvienos prekės preliminarus pristatymo laikotarpis yra iki 2 (dviejų) darbo dienų. Žaislų išparduotuvė kviečia visus apsilankyti atsinaujinusioje parduotuvėje ir nustebinti savo mažylius smagiomis dovanomis! Parduotuvės šūkis – „Daugiau džiaugsmo akimirkų už mažesnę kainą“!

isskirtiniai zaislai.jpg
titerite24.jpg

"Kas neturėjo progos mažas ar jaunas žaisti, tas neišgyveno tikrosios kūdikystės ir jaunystės, tas nebuvęs jaunas suseno. O kas nebuvo jaunas, tas nepažįsta gyvenimo pavasario". (V. Petronis)