Garantiniai įsipareigojimai:

www.zaisluisparduotuve.lt  visos prekės yra Europoje gerai žinomų gamintojų, kurios yra importuojamos tiesiai iš Vokietijos. Šios prekės yra saugios ir atitinka ES standartus. Mūsų siūlomos prekės yra pabuvojusios Vokietijos rinkoje, todėl gali turėti nežymių trūkumų, taip pat gali būti pažeista gamyklinė pakuotė. Dėl šios priežasties prekių išdėstymas pakuotėje gali skirtis nuo gamintojo išdėstymo. Mūsų parduodamos prekės yra nukainuotos. Garantija nesuteikiama. Prekės prieš parduodant yra patikrinamos. Pagrindinės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Jei netiko prekės forma, spalva, modelis, komplektiškumas ar dydis, iškart susisiekite su mumis raštu el. paštu info@zaisluisparduotuve.lt arba skambinkite telefonu: 8 610 66 900 (darbo laikas I-V 09:00 – 18:00). Jums būtina nurodyti:

  • Prekės pavadinimą;
  • Užsakymo numerį;
  • Grąžinimo priežastį: siuntimo metu apgadinta prekė ar pakuotė, gauta prekė neatitinka užsakymo ar kita (būtina nurodyti);
  • Kontaktinę informaciją.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su zaisluisparduotuve.lt internetine parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjo buvo gauta, taip pat ji nebuvo naudojama. Būtina pateikti prekės įsigyjimo dokumentą.

PASTABA. Grąžinimo atveju pristatymo ir grąžinimo išlaidų negrąžiname.

Jei ne dėl Pirkėjo kaltės prekė buvo gauta neveikianti - pirkėjas turi pranešti apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, gedimą ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. Tokiu atveju, mes įsipareigojame pakeisti neveikiančią prekę veikiančia ir padengti pristatymo išlaidas. Jei patikrinus prekę paaiškėtų, kad ji buvo mechaniškai sugadinta Pirkėjo, prekės ir pristatymo išlaidos nebus grąžinamos.

Vadovaudamiesi Atliekų tvarkymo įstatymu Nr. VIII-787, INFORMUOJAME, elektros ir elektroninėje įrangoje (EEĮ) bei elementuose yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai bei žmonių sveikatai, todėl nebetinkami naudoti šie gaminiai negali būti išmetami kartu su komunalinėmis atliekomis.

Įsigydami elektros ar elektronikos gaminį zaisluisparduotuve.lt elektroninėje parduotuvėje, į mūsų prekių atsiėmimo punktą arba į pavojingas atliekas tvarkančią įmonę galite atnešti nebetinkamą naudoti gaminį.

Norėdami atiduoti netinkamą naudoti EEĮ gaminį, prašome kreiptis į aptarnaujantį personalą.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su pavojingas atliekas tvarkančia įmone, kuriai reguliariai perduodame surinktas pavojingas atliekas. Todėl galite būti tikri, jog Jūsų atiduotos atliekos bus saugiai ir tinkamai sutvarkytos.