Internetinėje parduotuvėje www.zaisluisparduotuve.lt užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus, į OMNIVA terminalus arba jas galite atsiimti patys atsiėmimo punkte Nemuno g. 2, Panevėžys.

Kiekvienos prekės preliminarus pristatymo laikotarpis yra 1 - 3 darbo dienos, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (arba pasirinktas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu (telefonu), taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su www.zaisluisparduotuve.lt elektroninės komercijos vadybininke telefonu: 8 610 66 900 (I-V 9.00 – 18.00 val.) arba el. paštu: uzsakymai@zaisluisparduotuve.lt

Prekių pristatymas į OMNIVA terminalus:

Prekių pristatymo sąlygos:

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą siuntų savitarnos OMNIVA terminalą. Siuntų atsiėmimas, naudojantis OMNIVA terminalais, yra itin greitas ir patogus. Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą. DĖMESIO: Jei Jūsų užsakytų prekių išmatavimų suma viršys galimus išmatavimus (aukštis 39cm. x plotis 64cm. x gylis 38cm.) prekių krepšelyje nebus galimybės pasirinkti šio pristatymo būdo. 

Pristatymo terminas ir laikas:

Pristatymo terminas: 1 - 3 darbo dienos nuo užsakymo patvirtinimo telefonu ar elektroniniu paštu (jei apmokėjimas yra gautas iki 12 val. - pristatoma sekančią darbo dieną).

Siuntos atsiėmimas 24 val. per parą – savo prekes atsiimsite Jums patogiausiu paros metu. OMNIVA siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų. Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis siuntų nepristatome. Dėmesio! Prekės siuntų terminale saugomos 7 dienas, vėliau grąžinamos į e-parduotuvę.

Prekių pristatymas nurodytu gavėjo adresu per LP EXPRESS kurjerių tarnybą:

Prekių pristatymo sąlygos:

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prašome nurodyti adresą, kuriuo Jūs būsite pasiekiami darbo dienomis darbo valandomis. Tai gali būti tiek namų, tiek darbo adresas. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris maždaug valandą prieš telefonu praneš apie atvykimą. Kurjeriui neradus Jūsų nurodytu adresu, siunta grąžinama į LP EXPRESS siuntų terminalą.

Pristatymo terminas ir laikas:

Pristatymo terminas: 1 - 3 darbo dienos nuo užsakymo patvirtinimo telefonu ar elektroniniu paštu (jei apmokėjimas yra gautas iki 12 val. - pristatoma sekančią darbo dieną).

Darbo dienomis I-V 08:00 – 17:00 val.

Šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis siuntų nepristatome.

Pristatymo mokestis:

                  iki 2 kg - 4,00 € 

                  iki 5 kg - 5,00 € 

                  iki 10 kg - 6,00 € 

                  iki 30 kg - 10,50 €   

                  iki 50 kg - 20,00 €

Prekių priėmimas:

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant "LP EXPRESS" kurjeriui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

prekių pažeidimų, prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Jei pasirinkę „LP EXPRESS“ kurjerių pristatymą, užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Pristatymo bei grynųjų pinigų paėmimo paslaugų kainos bus automatiškai suskaičiuotos ir įtrauktos į užsakymo sumą. Prekių pristatymo kaina skaičiuojama pagal apmokestinamą svorį.

Kilus klausimams, kreipkitės į zaisluisparduotuve.lt elektroninės komercijos vadybininkę.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl priimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Nemokamas prekių atsiėmimas Panevėžyje:

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės zaisluisparduotuve.lt prekių atsiėmimo punkto. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo.

Nemokamas prekių atsiėmimas Panevėžyje:

UAB „Titė Ritė“

Nemuno g. 2, Panevėžys 

Darbo laikas: I-V 09:00 – 18:00 val.

                        VI 09:00 – 15:00 val.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).