žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė

Žaislai internetu

Sveikas pasauli!

 Linksmoji „Žaislų Išparduotuvė“ atveria duris ir suteikia -

"Daugiau džiaugsmo akimirkų 

už mažesnę kainą!"

Turbūt nėra gražesnio prisiminimo už tą, kai pirmą kartą pamatai savo kūdikį. Tuomet supranti, kad gyvenimas pasisuko 180 laipsnių kampu, o namuose nuo šiol prasidės nuotykiai ir išbandymai!

 

Atraskite!

Mes jau penkiolika metų dirbame su žaislais ir vaikų prekėmis. Ši patirtis leido suprasti kas svarbiausia vaikams ir jų tėveliams. Todėl buvo sukurta „Žaislų Išparduotuvė“ - vieta, kur kiekvienas vaikas ras sau patinkantį žaislą, o tėveliai sutaupys. Apsilankę www.zaisluisparduotuve.lt, neišeidami iš namų galėsite įsigyti Europoje gerai žinomų gamintojų žaislų, žaidimų bei kitų prekių vaikams, kurios importuojamos tiesiai iš Vokietijos, atitinka ES standartus bei yra saugios.

 

Mūsų lentynose

Žaisdami vaikai mokosi gyventi, atranda juos supantį pasaulį. Todėl svarbu, kad žaislai būtų tinkamai parinkti, atitiktų vaiko amžių ir poreikius.

www.zaisluisparduotuve.lt rasite:

 

Prekės yra pabuvojusios Vokietijos rinkoje, todėl yra nukainuotos. Prekių asortimentas nuolatos keičiasi, todėl kaskart užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę rasite kažką naujo ir įdomaus. Siekiant užtikrinti, kad platinami žaislai bei kitos prekės butų saugūs, prieš parduodant viskas yra kruopščiai patikrinama mūsų darbuotojų.

 

Sunku išsirinkti?

Susisiekite su mumis! Patarsime  ir padėsime išsirinkti geriausiai tinkančią prekę.

Telefonu: 8 610 66 900 arba el. paštu: info@zaisluisparduotuve.lt

darbo dienomis (I – IV) nuo 9 iki 18 val.

 

Daugiau džiaugsmo akimirkų - už mažesnę kainą!


žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė žaislų išparduotuvė facebook